Nirvana Kurt Cobain Rock Müzik Grubu t shirt erkek pamuk hip hop t shirt kısa kollu Unisex T-Shirt serin tops tees T452

₺53.58 ₺34.80

Sepete ekle

SKU: #u598

Stok durumu: Stokta var

Durum: Yeni

şartname

• boyut: XS, S, M, L, XL, XXL
  • öğe Türü: Üstler
  • Üstler Tipi: Tees
  • Paketi tarafından satış: Hayır
  • stil: hip hop
  • Marka Adı: Elegant Decent
  • desen Türü: Baskı
  • Kol Uzunluğu (cm): Kısa
  • yaka: O-Boyun
  • malzeme: Pamuk
  • Kol Style: conventional
  • kapüşonlu: Hayır
  • kumaş Türü: Çuha
  • size: XS,S,M,L,XL,XXL
  • color: white,gray,Pink, blue,yellow,Fruit green,Khaki,red,green,Dark grey
  • Printed pattern: Nirvana
  • process: Digital printing
  • Suitable for season: Spring summer autumn
  • Suits the crowd: Male T-shirt
  • size type: European size
  • Time to market: 2018
  • style: Fashion, Casual, Cool

erkek kadın t shirt
Malzeme: T-shirt % 100% pamuk yapılmış, özel zanaat işleme Yoluyla yapmak Nefes ve ter Absorbe performansı daha iyidir. Boyutu: Avrupa boyutu. Boyut ve Kalite Garantisi Her biri bizim ürün geçti kesinlikle manuel muayene göndermeden önce. Sadece emin olun satın almadan önce boyutu. Beş Yıldız Geribildirim Istek Her biri bizim prouct gerçekten düşük kar vardır, biz sadece u gibi umut bu Destekleyen ve için Beş yıldız geribildirim bırakın, teşekkürler! Perakende ve Toptan Eğer toptan gerekiyorsa, bana ulaşabilirsiniz, sipariş miktarına göre, ben size tatmin edici bir indirim. Herhangi bir sorunuz bana ulaşın Için herhangi bir zamanda olabilir, nedeniyle Tüm ülkeler jet lag ilişkisi, 12 saat içinde cevap. Anlamak lütfen, teşekkür ederim Avrupa Boyutu Göre uygun boyutu seçin lütfen boyutu masa

Birim Tipi parçaPaket Boyutu 25cm x 15cm x 5cm (9.84in x 5.91in x 1.97in)

Etiketler: Ucuz Nirvana Kurt Cobain Rock Müzik Grubu t shirt erkek pamuk hip hop t shirt kısa kollu Unisex T Shirt serin tops tees T452, Yüksek Kalite Nirvana Kurt Cobain Rock Müzik Grubu t shirt erkek pamuk hip hop t shirt kısa kollu Unisex T-Shirt serin tops tees T452, Çin T-shirt Tedarikçiler.

Değerlendirmeler

Galileo Rc
2019-03-15
1/5
Kaliteli değil.
Heyne100
2019-03-18
5/5
Mükemmel teşekkür ederim